KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12989194
nr 1298 9194
Nicolai Astrup Junior
(1931-1990), Norge
Träsnitt, Vårnatt og seljekall, Signerad Nic Astrup Jr. Kolorerat. Motivet: 39x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:40:43
10/12 14:48:48
150 kr
16/12 18:35:43